Zapraszamy 6 dni w tygodniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdą w niej Państwo odpowiedzi na pytania czym jest detailing i profesjonalna kosmetyka aut oraz to czym różnimy się od myjni ręcznych.

Karoseria samochodu:

 • polerowanie i usuwanie rys
 • zaprawki lakiernicze
 • lakierowanie elementów
 • naprawy blacharsko-lakiernicze
 • usuwanie wgnieceń metodą PDR bez lakierowania

Szyby samochodowe:

 • polerowanie szyb
 • zabezpieczenie szyb
 • regeneracja i klejenie dziur po “kamyczkach”
 • wymiana szyb samochodowych

Felgi i opony:

 • prostowanie felg
 • regeneracja felg
 • naprawy SMART
 • lakierowanie felg

Wnętrze pojazdu:

 • malowanie skóry i plastiku
 • regeneracja ubytków w elementach plastikowych
 • naprawy SMART uszkodzeń tapicerki materiałowej i skórzanej
 • naprawy tapicerskie
 • obszywanie elementów
 • regeneracja skóry
 • impregnacja i zabezpieczenie skóry i tapicerki materiałowej

Usługi - Detailing & Auto SPA Tarnów

Bezpieczne mycie samochodu Tarnów

Bezpieczne mycie samochodu


W KuroDetailing Tarnów podczas mycia w pełni troszczymy się o lakier, zachowując pełną ostrożność, przestrzegamy zasad bezpiecznego mycia stosując między innymi wiadra z separatorem zanieczyszczeń - Grit Guard, szampony o neutralnym pH oraz profesjonalne, bardzo delikatne rękawice.

Odświeżenie i rewitalizacja lakieru Tarnów

Odświeżenie i rewitalizacja lakieru


Po przebyciu kilku tysięcy kilometrów na samochodach, które niedawno wyjechały z salonu widoczne są ślady niewłaściwego mycia i użytkowania auta. Na lakierze pojawiają się mikrorysy (tzw. swirle), które skutecznie zaburzają efektowny wygląd samochodu. Dzięki usłudze odświeżenia jesteśmy w stanie zminimalizować ilość rys, przywrócić głębię i połysk lakieru.

>Korekta polerowanie lakieru Tarnów

Korekta i polerowanie lakieru Tarnów


Z każdym kolejnym rokiem użytkowania samochodu lakier jest narażony na coraz to większe zużycie. Skumulowana liczba rys i przytrafiające się np. szkody parkingowe w postaci otarć i głębokich zarysowań sprawiają, że lakier staje się bardziej matowy i traci swój pierwotny blask. W zależności od stopnia zniszczenia lakieru i oczekiwanego efektu proponujemy naszym klientom renowację bądź pełną korektę lakieru.

Sealanty, woski i powłoki ochronne

Sealanty, woski i powłoki ochronne


Każdy samochód posiada inną twardość lakieru. Niemieckie auta typu Audi, BMW czy Mercedes charakteryzują się lakierem bardzo twardym, a np. japońska Honda posiada lakier znacznie miększy. Nie wpływa to jednak na rodzaj wybranego zabezpieczenia. Na każdy z typów lakieru można zastosować sealant jak i wosk. Najtrwalszy, nawet kilkuletni efekt ochrony występuje po zastosowaniu powłok: kwarcowych lub ceramicznych.

Pranie i impregnacja tapicerki samochodowej

Wnętrze samochodu


Pranie i impregnacja tapicerki jest niezbędnym zabiegiem, który zabezpieczy środek Państwa samochodu przed brudem i wilgocią. Skóra nabierze naturalnie matowego wyglądu, a tapicerka welurowa odzyska swoje salonowe kolory. Wszystko to pozwoli na czerpanie przyjemności z podróżowania w czystym i pachnącym samochodzie.

Detailing tarnów

Detailing Tarnów


Wiemy jak bardzo istotne są szczegóły i detale. By doprowadzić samochód do perfekcyjnego wyglądu potrzebny jest nam czas, odpowiednie narzędzia, profesjonalne kosmetyki i odrobina cierpliwości. Dlatego też z wielką dokładnością podczas kilkunasto godzinnej pracy dokładamy wszelkich starań, by każdy element, czy to z zewnątrz czy wewnątrz Państwa samochodu, wyglądał jak nowy.

Dlaczego KuroDetailing Tarnów?

W KuroDetailing każdy z nas dokłada wszelkich starań by jakość usług była najwyższa, a efekt zaskoczył i zadowolił najbardziej wymagającego klienta. Każdy etap wykonywanej przez nas pracy jest uwarunkowany stanem samochodu, który do nas przyjechał. Oddając do nas swoje auto możecie mieć Państwo pewność, że jest na odpowiedniej drodze by znów odzyskał swój blask. Jesteśmy zaopatrzeni w najlepsze kosmetyki znajdujące się na rynku i ciągle pogłębiamy swoją wiedzę by stawić czoła każdej nawet najtrudniejszej sytuacji.


Jeśli chcecie Państwo poznać tajniki odpowiedniego dbania o swój samochód zapraszamy do KuroDetailing Tarnów. Ilość samochodów, które przeszły u nas metamorfozę to najlepszy dowód jakości naszej pracy. Zadowoleni klienci, którzy wracają do nas wielokrotnie to potwierdzenie drogi, którą na początku obraliśmy - pragniemy przede wszystkim edukować kierowców i zachęcać ich do samodzielnej pielęgnacji swoich samochodów.


Trafiając do naszego studia mogą Państwo liczyć na fachową poradę (fachowe doradztwo) w dziedzinie kosmetyki samochodowej. Posiadana przez nas wiedza ułatwi Państwu dobór odpowiednich preparatów do profesjonalnego zadbania o swój samochód. Zaprezentujemy w jaki sposób najlepiej i najłatwiej zabezpieczyć własne auto, zaproponujemy możliwość wypróbowania i porównania wszelakiego rodzaju dostępnych u nas szamponów i środków do pielęgnacji wnętrza, nie zapominając o woskach ochronnych. Wszystko to pozwoli Państwu zrozumieć jak zatroszczyć się o swoje auto.


W KuroDetailing Tarnów ze względu na różnorodność potrzeb proponujemy szeroką gamę usług. Mając świadomość, że każdy samochód jest przekonany o wyjątkowości swojego auta, wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz usług dostosowanych do możliwości finansowych i oczekiwań każdego klienta.


W naszej ofercie znajduje się również detailing mobilny, który umożliwia Państwu wybór miejsca wykonania usługi. My stawimy się w wyznaczonym miejscu oferując jak zawsze najwyższą jakość działania.