KuroDetailing - Tarnów - Auto SPA & Detailing

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z detailingiem samochodowym.

Wiele osób przykłada ogromną wagę by lakier na samochodzie posiadał swoją „głębię” i miał jak najmniej zarysowań. Podczas polerowania lakieru (tzw. korekty lakieru) usuwamy rysy i przywracamy mu salonowy wygląd. By zachować jak najlepszy efekt stosujemy powłoki ochronne, które skutecznie i na długi czas gwarantują zabezpieczenie lakieru samochodowego.

Finałem procesu przywracania lakieru do idealnej postaci jest woskowanie karoserii. Jej zadaniem jest nadanie połysku, zabezpieczenie i ochrona lakieru samochodowego. – Dzięki usłudze "auto spa" wartość samochodu relatywnie wzroście, a jego wygląd nada mu należyty prestiż (lub należytego prestiżu?). Przebyty proces zagwarantuje nam odpowiednie przygotowanie samochodu do sprzedaży.


W KuroDetailing Tarnów Auto SPA & detailing dbamy o każdy detal. By zaspokoić w pełni potrzeby klienta (Dla pełnej satysfakcji klienta), po za perfekcyjnie przygotowanym lakierem zajmujemy się również polerowaniem lamp samochodowych. Aby samochód z zewnątrz stał się w pełni jak nowy proponujemy również polerowanie szyb.

Po przywróceniu karoserii samochodowej dawnego wyglądu proponujemy także zadbać o wnętrze pojazdu. Idealnym do tego sposobem jest czyszczenie, pranie i renowacja tapicerki samochodowej. Konserwacja przedłuża żywotność i atrakcyjność tapicerki skórzanej jak i welurowej.

Kim jesteśmy

Detailing & Auto SPA Tarnów

Wszystko co robimy, robimy z pasją, a naszym celem jest dbałość o każdy detal w Państwa samochodzie.

Przywożąc samochód do KuroDetailing Tarnów macie Państwo pewność, że trafia on w ręce specjalistów wykonujących swoją pracę z ogromną pasją i dbałością o każdy szczegól. Wszystko to przy użyciu, sprawdzonych kosmetyków, które sprawią, że pojazd odzyska swój dawny, świetny wygląd.


Najwyższą jakość usług w KuroDetailing Tarnów gwarantuje grupa wykwalifikowanych specjalistów, a także pasjonatów z kilkuletnim doświadczeniem. Perfekcyjny wygląd samochodu stanowi dla nas cel nadrzędny, a zadowoleni klienci dają nam poczucie satysfakcji z wykonanej pracy.

W KuroDetailing Tarnów możecie Państwo liczyć na profesjonalną poradę związaną ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z tematyką detailingu i kosmetyki samochodowej.

Nasza ekipa

Przez długi czas zbieraliśmy doświadczenia związane z detailingiem i kosmetyką samochodową. Wszystko po to by nabyć wiedzę, która pozwoli nam przywrócić każdy samochód do idealnego wyglądu. Spędziliśmy setki godzin przy autach przeróżnych marek, co daje gwarancję, że nasza praca i końcowy jej efekt na pewno zrobi na Państwu ogromne wrażenie.

Dbanie o perfekcyjny wygląd samochodów to nasza pasja.

Pełny pakiet naszych usług zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.


Michał Mazurek KuroDetailing

Michał

Łukasz KuroDetailing Tarnów

Łukasz

Damian KuroDetailing Tarnów

Rafał