Powłoki ochronne Gtechniqzabezpieczenia dla wszystkich powierzchni

Gtechniq - system do ochrony i pielęgnacji samochodu.

Gtechniq posiada bogatą ofertę zabezpieczeń dla pojazdów “na lądzie, wodzie i w powietrzu”. Preparaty są odporne na najtrudniejsze warunki. W prowadzonych przez nas testach, trwałość na normalnie eksploatowanych samochodach, wynosi już ponad 120.000 km (średnio 30.000 km rocznie), a po powłoce nie widać nawet oznak jakiegokolwiek zmęczenia!

Co istotne, Gtechniq przygotował też system do pielęgnacji samochodu po zabezpieczeniu, dzięki czemu klienci są w stanie zadbać o swój samochód samodzielnie, po przeszkoleniu w KuroDetailing, akredytowanym studio detailingowym GTECHNIQ - bezpiecznie myjąc go szamponem GWash i odpowiednio pielęgnując.

Produkty Gtechniq mają za zadanie chronić przed działaniem promieni UV, zapobiegać starzeniu się, chronić przed działaniem agresywnej chemii i ułatwiać usuwanie brudu z felg, lakieru, elementów plastikowych, szyb, opon, skóry, elementów winylowych, tapicerki materiałowej i wielu innych.

Zaufaj najlepszym - zaufaj Gtechniq i KuroDetailing!

  • GTECHNIQ C1 Crystal Lacquer - Kompletna ochrona lakieru
  • GTECHNIQ I1 Smart Fabric - Ochrona tkanin
  • GTECHNIQ L1 Leather Guard - Ochrona skóry
  • GTECHNIQ C5 Wheel Armour - Ochrona felg
  • GTECHNIQ G1 ClearVision - Powłoka hydrofobowa do szyb

Сonsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Powłoki ochronne GTECHNIQ Tarnów