Zapraszamy 6 dni w tygodniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Karoseria samochodu:

 • polerowanie i usuwanie rys
 • mycie i usuwanie osadów
 • polerowanie i usuwanie rys
 • zaprawki lakiernicze

Szyby samochodowe:

 • aplikacja niewidzialnej wycieraczki
 • usuwanie plam po twardej wodzie
 • usuwanie osadów ze szkła

Felgi i opony:

 • zabezpieczenie felg powłoką ochronną
 • usuwanie osadów i śladów po odważnikach
 • sezonowe magazynowanie kół

Wnętrze pojazdu:

 • czyszczenie tworzyw sztucznych
 • czyszczenie podsufitki (bonnet)
 • pranie ekstrakcyjne
 • impregnacja i zabezpieczenie skóry
 • impregnacja i zabezpieczenie tapicerki materiałowej

Usługi Detailingowe Tarnów

Bezpieczne mycie samochodu Tarnów

Bezpieczne mycie samochodu


W Kuro podczas mycia w pełni troszczymy się o lakier, zachowując pełną ostrożność, przestrzegamy zasad bezpiecznego mycia stosując między innymi wiadra z separatorem zanieczyszczeń - Grit Guard, szampony o neutralnym pH oraz profesjonalne, bardzo delikatne rękawice.

Odświeżenie lakieru Tarnów

Odświeżenie lakieru


Po przebyciu kilku tysięcy kilometrów na samochodach, które niedawno wyjechały z salonu widoczne są ślady niewłaściwego mycia. Na lakierze pojawiają się mikrorysy, które skutecznie zaburzają efektowny wygląd samochodu. Dzięki usłudze odświeżenia jesteśmy w stanie zminimalizować ilość rys, przywrócić głębię i połysk lakieru.

Korekta polerowanie lakieru Tarnów

Rewitalizacja (korekta) i polerowanie lakieru Tarnów


Wraz z upływem czasu lakier jest narażony na coraz większe zużycie. Rysy i defekty sprawiają, że karoseria traci blask. W zależności od stopnia zniszczenia lakieru i oczekiwanego efektu proponujemy klientom rewitalizację bądź pełną korektę lakieru.

Pranie i impregnacja tapicerki samochodowej

Polerowanie reflektorów


Niewłaściwie świecące reflektory to zmora podczas jazdy w warunkach ograniczonej widoczności. Spłowiały klosz, który w większości pojazdów wykonany jest z poliwęglanu można odnowić i trwale zabezpieczyć, aby uniknąć procesu ponownej degradacji.

Pranie i impregnacja tapicerki samochodowej

Przyciemnianie szyb samochodowych


Poza właściwościami estetycznymi, przyciemniające folie do szyb to również poprawa bezpieczeństwa (szybę oklejoną folią trudniej wybić), prywatności podróżujących (z zewnątrz nie widać wnętrza), oraz spowolnienie nagrzewania się (folia odbija znakomitą większość promieniowania słonecznego)

Czyszczenie wnętrza samochodu Tarnów

Czyszczenie wnętrza samochodu


Pranie i impregnacja tapicerki jest niezbędnym zabiegiem, który zabezpieczy środek Państwa samochodu przed bakteriami, roztoczami i brudem. Skóra nabierze naturalnie matowego wyglądu, a tapicerka welurowa odzyska salonowy wygląd. Wszystko to pozwoli na czerpanie przyjemności z podróżowania w czystym i pachnącym samochodzie.

Dlaczego Kuro Tarnów?

W Kuro każdy z nas dokłada wszelkich starań by jakość usług była najwyższa, a efekt zaskoczył i zadowolił najbardziej wymagającego klienta. Każdy etap wykonywanej przez nas pracy jest uwarunkowany stanem samochodu, który do nas przyjechał. Oddając do nas swoje auto możecie mieć Państwo pewność, że jest na odpowiedniej drodze by znów odzyskał swój blask. Jesteśmy zaopatrzeni w najlepsze kosmetyki znajdujące się na rynku i ciągle pogłębiamy swoją wiedzę by stawić czoła każdej nawet najtrudniejszej sytuacji.


Jeśli chcecie Państwo poznać tajniki odpowiedniego dbania o swój samochód zapraszamy do Kuro Tarnów. Ilość samochodów, które przeszły u nas metamorfozę to najlepszy dowód jakości naszej pracy. Zadowoleni klienci, którzy wracają do nas wielokrotnie to potwierdzenie drogi, którą na początku obraliśmy - pragniemy przede wszystkim edukować kierowców i zachęcać ich do samodzielnej pielęgnacji swoich samochodów.


Trafiając do naszego studia mogą Państwo liczyć na fachową poradę (fachowe doradztwo) w dziedzinie kosmetyki samochodowej. Posiadana przez nas wiedza ułatwi Państwu dobór odpowiednich preparatów do profesjonalnego zadbania o swój samochód. Zaprezentujemy w jaki sposób najlepiej i najłatwiej zabezpieczyć własne auto, zaproponujemy możliwość wypróbowania i porównania wszelakiego rodzaju dostępnych u nas szamponów i środków do pielęgnacji wnętrza, nie zapominając o woskach ochronnych. Wszystko to pozwoli Państwu zrozumieć jak zatroszczyć się o swoje auto.


W Kuro Tarnów ze względu na różnorodność potrzeb proponujemy szeroką gamę usług. Mając świadomość, że każdy samochód jest przekonany o wyjątkowości swojego auta, wprowadziliśmy do naszej oferty szeroki wachlarz usług dostosowanych do możliwości finansowych i oczekiwań każdego klienta.


W naszej ofercie znajduje się również detailing mobilny, który umożliwia Państwu wybór miejsca wykonania usługi. My stawimy się w wyznaczonym miejscu oferując jak zawsze najwyższą jakość działania.

Napisz do nas! FACEBOOK
Messenger