Kuro - Tarnów - Auto SPA & Detailing

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z detailingiem samochodowym.

Wiele osób przykłada ogromną wagę by lakier na samochodzie posiadał swoją „głębię” i miał jak najmniej zarysowań. Podczas polerowania lakieru (tzw. korekty lakieru) usuwamy rysy i przywracamy mu salonowy wygląd. By zachować jak najlepszy efekt stosujemy powłoki ochronne, które skutecznie i na długi czas gwarantują zabezpieczenie lakieru samochodowego.

Finałem procesu przywracania lakieru do idealnej postaci jest woskowanie karoserii. Jej zadaniem jest nadanie połysku, zabezpieczenie i ochrona lakieru samochodowego. – Dzięki usłudze "auto spa" wartość samochodu relatywnie wzroście, a jego wygląd nada mu należyty prestiż (lub należytego prestiżu?). Przebyty proces zagwarantuje nam odpowiednie przygotowanie samochodu do sprzedaży.


W Kuro Tarnów Auto SPA & detailing dbamy o każdy detal. By zaspokoić w pełni potrzeby klienta (Dla pełnej satysfakcji klienta), po za perfekcyjnie przygotowanym lakierem zajmujemy się również polerowaniem lamp samochodowych. Aby samochód z zewnątrz stał się w pełni jak nowy proponujemy również polerowanie szyb.

Po przywróceniu karoserii samochodowej dawnego wyglądu proponujemy także zadbać o wnętrze pojazdu. Idealnym do tego sposobem jest czyszczenie, pranie i renowacja tapicerki samochodowej. Konserwacja przedłuża żywotność i atrakcyjność tapicerki skórzanej jak i welurowej.

Kim jesteśmy

Detailing & Auto SPA Tarnów

Wszystko co robimy, robimy z pasją, a naszym celem jest dbałość o każdy detal w Państwa samochodzie.

Przywożąc samochód do Kuro Tarnów macie Państwo pewność, że trafia on w ręce specjalistów wykonujących swoją pracę z ogromną pasją i dbałością o każdy szczegół. Wszystko to przy użyciu, sprawdzonych kosmetyków, które sprawią, że pojazd odzyska swój dawny, świetny wygląd.


Najwyższą jakość usług w Kuro Tarnów gwarantuje grupa wykwalifikowanych specjalistów, a także pasjonatów z kilkuletnim doświadczeniem. Perfekcyjny wygląd samochodu stanowi dla nas cel nadrzędny, a zadowoleni klienci dają nam poczucie satysfakcji z wykonanej pracy.

W Kuro Tarnów możecie Państwo liczyć na profesjonalną poradę związaną ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z tematyką detailingu i kosmetyki samochodowej.

Nasza ekipa

Przez długi czas zbieraliśmy doświadczenia związane z detailingiem i kosmetyką samochodową. Wszystko po to by nabyć wiedzę, która pozwoli nam przywrócić każdy samochód do idealnego wyglądu. Spędziliśmy setki godzin przy autach przeróżnych marek, co daje gwarancję, że nasza praca i końcowy jej efekt na pewno zrobi na Państwu ogromne wrażenie.

Dbanie o perfekcyjny wygląd samochodów to nasza pasja.

Pełny pakiet naszych usług zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.


Łukasz Kuro Detailing Tarnów

Łukasz

Seba Kuro Detailing Tarnów

Sebastian

Kondziu Kuro Detailing Tarnów

KonradWojtek Kuro Detailing Tarnów

Wojtek

Bartek Kuro Detailing Tarnów

Bartek

Rafał Kuro Detailing Tarnów

Rafał

Napisz do nas! FACEBOOK
Messenger